top of page

Rekreačné pobyty

"Objavte čaro a krásu nášho regiónu..."

350253603_286832863681447_68995462484194
Región Stredné Ponitrie

Spoznajte krásu a zaujímavosti regiónu Stredne Ponitrie zo sedla svojho bicykla a príďte si zároveň vychutnať pokoj a oddych na rodinnej farme v krásnom prostredí.

 

Ponúkame Vám pobyty na našej rodinnej farme v nádhernom podhorskom prostredí, spojené s cykloturistikou a spoznávaním zaujímavostí v našom okolí.

Hrad-Hrusov-4.jpg
Raj pre cykloturistov a turistov

Nájdete u nás desiatky kilometrov ľahkých a stredne ťažkých cyklotrás v krásnom horskom prostredí, ktoré Vás zavedú ku všetkým atrakciám v našom regióne.

Neznalosť miestnych cyklotrás a terénu nie je žiadny problém. Pre všetkých ponúkame možnosť spoločných výletov a doprovodu na bicykli, aby ste mali istotu, že nikde nezablúdite.

stiahnuť.png
Krásne a zaujímavé miesta regiónu

V okolí sa nachádza nespočetné množstvo zaujímavostí a atrakcií vrátane hradov, kaštieľov, skanzenu, vyhliadkových veží či termálnych kúpeľov a vodnej nádrže. Za spomenutie určite stojí národný žrebčín, zubria zvernica a krásne vinárstvo v neďalekých Topoľčiankach. Samozrejmosťou sú aj reštaurácie či rybárske bašty na jednotlivých cyklotrasách, ktoré Vám zabezpečia pohodlné občerstvenie.

Paťo-7279.jpg

Ubytovanie na farme

Objavte príjemné ubytovanie v srdci krásnej prírody, ktoré Vám poskytne pokoj a oddych. K dispozícii sú 3 izby s lôžkami, priestranná jedáleň, kuchynka, 2 kúpeľne so sprchami a 2 WC. Parkovanie je priamo v oplotenom areáli farmy.

3 izby

Kapacita ubytovania je 16 lôžok

2 kúpeľne

K dispozícii sú 2 kúpeľne so sprchou a 2 samostatné WC

Internet

Wifi, TV a rádio

bottom of page